Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/08/D8F406CA-24D2-4968-AF03-BBD4078580F0-1024x683.jpeg)
În urma ploilor abundente și a vântului puternic, mai multe incidente au avut loc în județ. Un coperiș a fost luat de vânt în localitatea Corbi. Se deplasează pompierii cu o autospecială de intervenție și un echipaj SMURD.
De asemenea, 2 curți au fost inundate în Câmpulung, strada Brașovului și strada I.L. Caragiale și o curte inundată în Curtea de Argeș, str. Valea Iașului.
(Foto: descriptiv)
Advertisement