Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2018/05/primaria_bogati-1024x643.jpg)
Achiziție importantă la Bogați.
Primarul Ion Gârleanu de la Bogați anunță că s-a aprobat încă un proiect pentru Școala Bogați, de care vor beneficia copiii localității. Este vorba despre achiziția unui microbuz electric școlar, destinat transportului elevilor și a unei stații de încărcare.
“Acest lucru s-a realizat prin solicitarea și documentația aferentă acesteia transmise către Consiliul Județean Argeș.”, spune edilul.
Foto descriptiv
Advertisement