Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/11/6F190F66-6340-4A2B-8E15-6ACD36A5C1AD.jpeg)
Accident între un autoturism și o căruță în Argeș.
Accident rutier produs între un autoturism și o căruță în localitatea Coșești.
Din primele informații, nu sunt persoane încarcerate, posibil o victimă conștientă. Se deplasează paramedicii SMURD de la Detașamentul de Pompieri Mioveni.
A fost vorba de o femeie cu vârsta de aproximativ 72 de ani, care a fost monitorizată la fața locului și a fost transportată la spital pentru investigați medicale amănunțite.
Foto: descriptiv
Advertisement