Advertisement
Accident rutier între două turisme, cu o victimă, în comuna Stâlpeni. Intervine o ambulanţă SMURD de prim ajutor. Cauza probabilă: depăşire neregulamentară. Vom reveni.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2020/09/accident-1-768x1024.jpeg)
Advertisement
Accident rutier între două turisme, cu o victimă, în comuna Stâlpeni. Intervine o ambulanţă SMURD de prim ajutor. Cauza probabilă: depăşire neregulamentară. Vom reveni.
Site deţinut de SC Argeşul Liber S.A. Copyright © 2024