Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/11/2244A440-F558-4311-9B6B-10860A7D5CD7-1024x768.jpeg)
Accident rutier în localitatea Țițești, pe DN 73, produs între un autoturism și o autoutilitară. Pompierii de la Detașamentul Mioveni intervin cu o autospecială de intervenție și o ambulanță SMURD.
Pasagera din dreapta față a autoturismului a avut nevoie de intervenția pompierilor deoarece a rămas blocată în interiorul autoturismului după impact.
Femeia a fost monitorizată de către paramedicii SMURD și nu a avut nevoie de transport la spital.
Advertisement