Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2020/08/2AFC7656-3F15-4C85-BE95-D83D0787F4DA-1024x768.jpeg)
Au fost stabilite trei victime, două stabile, fără probleme deosebite, ce au fost preluate de către echipajul SMURD, iar cealaltă victimă este șoferul unuia dintre autoturisme, care a fost proiectat în afara vehiculului. Acesta din urmă, cu vârsta de aproximativ 30 de ani, prezintă un traumatism cranio-facial și o suspiciune de fractură la unul dintre brațe, acesta este asistat medical și va fi transportat la spital de către echipajul SAJ.
Advertisement