Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/12/48CDDDEC-B1F7-4513-BE25-F4E39A805D0E-1024x684.jpeg)
Accident grav în Argeș.
Eveniment rutier produs în orașul Mioveni. Intervin pompierii de la Detașamentul Mioveni cu o autospecială de stingere cu apă și spumă și o ambulanță SMURD de prim ajutor calificat.
A fost vorba despre un accident rutier în care au fost implicate două autoturisme.
Paramedicii SMURD au monitorizat și transportă la spital o victimă de sex feminin, în vârstă de aproximativ 37 de ani, care a suferit un traumatism la membrul superior stâng, în zona umărului și acuza dureri la membrele inferioare.
Advertisement