Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/02/3F5FA566-9DAC-4623-AC25-789660582F8C-1024x683.jpeg)
Un accident rutier s-a produs, acum aproximativ o oră, între 2 autoturisme la km 99 pe A1. Ambele autoturisme au ieșit în afara părții carosabile și au rezultat 4 victime, printre care și un minor de 14 ani, rănit la fața și unul dintre membre.
Din primele informații, în unul dintre autoturisme se aflau 4 persoane, iar în celălalt 1 persoană.
Pentru gestionarea situației de urgență la fața locului au intervenit pompierii cu o autospecială de intervenție, o autospecială de descarcerare și 3 ambulanțe SMURD (2 b2+ 1 TIM), alături de un echipaj SAJ.
La momentul sosirii forțelor de intervenție nu lau fost identificate persoane încarcerate
Advertisement