Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/11/CE4420AC-B409-4877-A1F4-0D25C17F7A1D-1024x590.jpeg)
Accident cu trei mașini implicate în Pitești.
Pompierii intervin pe strada Exercițiu din municipiul Pitești pentru a asigurara măsurile specifice de prevenire și stingere ale incendiilor, precum și pentru a acorda primul ajutor calificat în cazul unui incident rutier produs între trei autoturisme.
La fața locului, au fost monitorizate 2 persoane care nu au avut nevoie de transport la spital.
Foto: descriptiv
Advertisement