Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2020/02/accident-teilor-02-1024x597.jpg)
Un accident rutier în Pitești s-a produs în jurul orei 20 pe strada Teilor. Sunt două autoturisme implicate și au fost identificate două posibile victime. La fața locului au intervenit un echipaj cu o autospecială de intervenție și un echipaj SMURD. Vom reveni.
UPDATE: Este vorba de o tamponare ușoare. Au fost găsitți patru ocupanți în cele 2 autoturisme, 3 adulți și un copil, conștienți, fără probleme, au refuzat transportul la spital.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2020/02/accident-teilor.jpg)
Advertisement