Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/04/CC119F55-33D6-4626-B85C-E704FB5BA6AE-1024x552.jpeg)
Update: Potrivit ISU Argeș, două autoturisme sunt implicate. Unul dintre acestea a ieșit de pe carosabil și o persoană a rămas în interior, fiind în imposibilitatea de a se evacua pe cont propriu. Pompierii o extrag din autoturism și urmează să fie preluată de către echipajul SMURD.
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2021/04/A0B86ED3-03EF-4105-BD37-D0F582A6EE47-1024x768.jpeg)
Un accident rutier a avut loc acum puțin timp în localitatea argeșeană Drăganu, pe DN7.
La fața locului se deplasează pompierii pentru a asigura măsurile specifice de prevenire și stingere ale incendiilor, descarcerare la nevoie și prim ajutor calificat.
Revenim!
Advertisement