Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/06/C587B436-1F73-4DA8-948E-9B854789836C.jpeg)
A intrat cu mașina într-un cap de pod în Argeș.
Pompierii au fost solicitați să intervină la un accident rutier produs pe raza municipiului Câmpulung, în care un autoturism a intrat într-un cap de pod.
La locul solicitării se deplasează o autospecială de stingere cu apă și spumă, o ambulanță SMURD de prim ajutor calificat și un echipaj al SAJ.
În urma evenimentului a rezultat o victimă de sex feminin care a fost preluată și transportat la spital de către echipajul SAJ. La fața locului, pompierii au asigurat măsuri specifice de prevenire și stingere a incendiilor.
(Foto: descriptiv)
Advertisement