Advertisement
![](https://ziarulargesul.ro/wp-content/uploads/2022/11/05588707-65CC-493E-BB61-223DBB7D6102-1024x683.jpeg)
Accident cu victimă în Argeș.
Paramedicii SMURD au intervenit în cazul unui alt eveniment rutier care s-a produs în localitatea Ciofrăngeni, iar în urma incidentului un biciclist a avut nevoie de primul ajutor calificat și transportat ulterior la spital.
Victima a fost un bărbat în vârstă 47 de ani care a fost găsit conștient și cu răni la cap și zgârieturi la un membru inferior.
Foto: descriptiv
Advertisement